avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1985 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Cod Caen pentru intermediere servicii
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Cod Caen pentru intermediere servicii

Buna ziua.
Am o firma care se ocupa cu lectii de engleza si traduceri.
Caut un PFA care sa actioneze ca agent de vanzari pe langa alte firme.
Ce cod CAEN trebuie sa aiba acest PFA va rog?
Eu am gasit codurile 4618 si 4619 dar amandoua se refera la produse. Eu ma ocup de servicii, nu stiu daca aceste coduri sunt ce caut eu.
Cel mai recent răspuns: roxiboo , utilizator 16:50, 16 Ianuarie 2018
Chiar nu stie nimeni? Deci vreau sa stu ce cod CAEN trebuie ca sa fii agent de vanzari/reprezentant vanzari pentru traduceri si/sau lectii de limbi straine.
Daca aveti macar un sfat, va rog raspundeti.
Multumesc.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Contract de prestari servicii mihai.petrescu27 mihai.petrescu27 Buna ziua, As dori sa stiu daca pot incheia contract de prestari servicii ca si II (cod CAEN 4690 activitate principala si activitati secundare: 4618, ... (vezi toată discuția)
Pot schimba cod caen secundar? ani_ela ani_ela Buna ziua, Sunt PFA cu domeniul de activitate (vi-l atasez mai jos). Lucrez pentru o firma, interemediez vanzari (sunt director vanzari) si la fiecare ... (vezi toată discuția)
Cod caen - site de tip markeplace traian_an traian_an Bună ziua! Doresc să înfiinţez un SRL-D care să fie suportul legal pentru un site de tip markeplace, în care artiştii îşi pot expune lucrările. ... (vezi toată discuția)