Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Cod Caen pentru intermediere servicii
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Cod Caen pentru intermediere servicii

Buna ziua.
Am o firma care se ocupa cu lectii de engleza si traduceri.
Caut un PFA care sa actioneze ca agent de vanzari pe langa alte firme.
Ce cod CAEN trebuie sa aiba acest PFA va rog?
Eu am gasit codurile 4618 si 4619 dar amandoua se refera la produse. Eu ma ocup de servicii, nu stiu daca aceste coduri sunt ce caut eu.
Chiar nu stie nimeni? Deci vreau sa stu ce cod CAEN trebuie ca sa fii agent de vanzari/reprezentant vanzari pentru traduceri si/sau lectii de limbi straine.
Daca aveti macar un sfat, va rog raspundeti.
Multumesc.