Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Se poate face modificare in carte de munca de către ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Se poate face modificare in carte de munca de către Lichidator juridiciar ?

In cartea de munca inspectorul de la resurse umane a scris la rubrica "Meseria sau funcția si locul de munca cu condiții deosebite" :lăcătuș CTC,lacatus CTC Armare,lăcătuș,lacatus CTC Laboratoare.Acum când am chemat in judecata Lichidatorul pentru grupa de munca si trebuie 2 martori cu aceleași înscrisuri in Cartea de munca nu am cum să-i găsesc,pentru ca la colegii mei scrie Controlor CTC.Eu am avut din 1985-2005 același loc de munca in cadrul comp.CTC. Pe statele de plata figurez :Controlor CTC.
In c.i.m. ce scrie la functie ?