Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Reclamatie
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Reclamatie

Buna ziua,am facut 3 reclamatii la primarie si nu mi s a raspuns la nici una,stiu ca pot sa dau primaria in judecata dar va intreb,pot cere daune morale?si daca da,puteti sa ma reprezentati? Este vorba de primaria Bilciuresti,jud Dambovita,multumesc.
Puteti solicita prin actiunea in instanta si reparații pentru daune morale.

Regulament Forum
2.6. In forum nu se stabilesc relatii profesionale intre cel care intreaba si cel care raspunde, cererile si ofertele de consultanta se fac astfel :
- prin intermediul mesageriei private,

- prin alegerea unui consultant din Catalog
www.avocatnet.ro/Consultanti...