Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Examen
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Examen

Buna seara,m-am înscris la un concurs pentru un post in cadrul ISU.Am făcut înscrierea în concurs și am aflat că trebuie să am studii medii economice.Mentionez că am studii superioare.Pot sa merg mai departe sa s
usțin examenul??
Daca studiile superioare sunt tot in domeniul economic si dosarul depus de dvs. pentru ocupare post a fost acceptat, puteti participa la concurs.
Probabil, cerintele minime ale postului sunt pentru studii medii economice. Daca veti castiga concursul veti putea fi platit ca pentru studii medii.
Nu mai deschideti mai multe topicuri cu acelasi subiect . Astfel pentru evitarea stergerii topicului si /sau a raspunsurilor primite veti continua discutia pe acest topic :

www.avocatnet.ro/forum/discu...
Cornel Vasile, Consilier juridic