Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Carte de muncă pierduta
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Carte de muncă pierduta

Bună ziua, soțul meu are copie a cărții de muncă , originalul fiind pierdut de către vechiul angajator care nu este de găsit.
In acest caz ,având doar copia cărții de muncă și o adeverință de la IIRUC ce mă sfătuiți să fac . Multumesc!
Vi s-a raspuns aici
www.avocatnet.ro/forum/discu...