Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pierdut originalul de la Carnetul/Cartea de Munca. Ce ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pierdut originalul de la Carnetul/Cartea de Munca. Ce trebuie ...

Pierdut originalul de la Carnetul/Cartea de Munca.
Ce trebuie sa fac pentru a putea finaliza dosarul de pensionare? La dosar trebuie sa depun originalul+copia
Gasiti informatii utile aici: www.avocatnet.ro/forum/discu...