Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Declaratia 112 octombrie 2017
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Declaratia 112 octombrie 2017

Buna ziua ce sa schimbat la declaratia 112 octombrie 2017?practic ce este în plus și ce este de scos? Mulțumesc
george-neagu, moderator