Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Recuperare taxa auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Recuperare taxa auto

Buna, am platit taxa auto acum 3-4 ani, dar problema e ca am vandut masina. Nu mai am copie talon sau dovada platii, dar am platit eu personal. Am sanse sa recuperez prin diverse forme? Se gaseste undeva in sistem dovada platii? Cum as putea proceda>
Dovada platii se va regasi in sistem in evidenta electronica