avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1839 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Recuperare taxa auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Recuperare taxa auto

Buna, am platit taxa auto acum 3-4 ani, dar problema e ca am vandut masina. Nu mai am copie talon sau dovada platii, dar am platit eu personal. Am sanse sa recuperez prin diverse forme? Se gaseste undeva in sistem dovada platii? Cum as putea proceda>
Cel mai recent răspuns: ContSters454516 , utilizator 11:51, 18 Ianuarie 2018
Dovada platii se va regasi in sistem in evidenta electronica

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Vanzare masina stoicavasile stoicavasile Am vandut o masina pe 26 oct.2014 prin intocmirea actelor si scoaterea din evidenta de la fisc de unde am primit si dovada ca nu mai figurez ca avand masina in ... (vezi toată discuția)
Recuperare taxa eX3nna1 eX3nna1 Buna seara! Cum as putea recupera taxa auto (am platit mai multe tipuri de taxe de-a lungul anilor) pentru 3 autoturisme, ale caror copii de pe talon nu le am? ... (vezi toată discuția)
Acte recuperare timbru de mediu kisika kisika Buna ziua ! Am si eu de recuperat trei taxe de mediu !intre timp toate cele trei masini au fost vandute in decurs de trei ani La doua dintre ele mai am ... (vezi toată discuția)