Forum Bani şi Afaceri ... Tedinţe imobiliare Nelamuriri cazare Untold
Discuție deschisă în Tedinţe imobiliare

Nelamuriri cazare Untold

Buna seara!Doresc sa inchiriez un apartament pentru Untold si nu stiu cum ar trebui sa fac si cat de sigur este.Ar putea respectiva persoana sa falsifice contractul si sa raman fara bani in momentul in care ii virez banii in cont?Ar fi vreun avantaj daca as vorbi personal cu omul decat sa o facem online?tin sa mentionez ca sunt la 300 de km de Cluj si imi este destul de greu sa ajung pana acolo.Multumesc
Exista si riscul sa fiti escrocat...
Si dumneavoastra cum considerati ca ar fi bine sa fac pentru a evita asta?