Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Cum aflu daca sunt inregistrata cu carte de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Cum aflu daca sunt inregistrata cu carte de munca

Byabya, utilizator
La cererea Dumneavoastra, efectuata in scris, angajatorul va poate elibera o copie a actului de inregistare Revisal. Daca nu obtineti aceasta copie Revisal, va puteti adresa ITM cu solicitarea de a va comunica adaca a fost inregistrat contractul Dvs de munca nr.... din data de....