avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 647 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Cum aflu daca sunt inregistrata cu carte de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Cum aflu daca sunt inregistrata cu carte de munca

Cum aflu daca sunt inregistrata cu carte de munca
Ultima modificare: Duminică, 21 Ianuarie 2018
Byabya, utilizator
Cel mai recent răspuns: ContSters454516 , utilizator 13:04, 21 Ianuarie 2018
La cererea Dumneavoastra, efectuata in scris, angajatorul va poate elibera o copie a actului de inregistare Revisal. Daca nu obtineti aceasta copie Revisal, va puteti adresa ITM cu solicitarea de a va comunica adaca a fost inregistrat contractul Dvs de munca nr.... din data de....

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Contract de munca CTL CTL Buna seara, va rog sa ma ajutati cu un raspuns. Stiti cumva cum se procedeaza acum cu contractele de munca inregistrate on line?.In cat timp trebuiesc duse la ... (vezi toată discuția)
Lncetare contract cosmin20141 cosmin20141 Buna ziua, Doresc sa stiu daca am fost la o firma, unde dupa cateva interviuri mi-au spus ca ma aleg pe mine din multi candidati, am facut o cerere de mana ... (vezi toată discuția)
Verificare la itm adyhincu adyhincu Buna ziua, as dori sa stiu care ar fi procedura sa aflu daca contractul meu de munca e inregistrat corect la ITM si daca sunt trecute sumele lunare pe care le ... (vezi toată discuția)