Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Plata contrbutie pensie anticipata
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Plata contrbutie pensie anticipata

Se mai poate plati contrb la pensie anticipata pe anul 2018?
Plata se poate face anticipat pentru cel mult 12 luni, calculate de la data semnarii contractului.
Multumesc.