Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... contract cu china
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

contract cu china

dati mi o sugestie.o firma din romania deruleaza un contract de import cu o firma din china.ce modalitate juridica exista ca firma romaneasca sa aiba exclusivitate la produsele chinezesti pe piata interna.
contract de distributie exclusiva