Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Informatii pensie anticipata
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Informatii pensie anticipata

Sunt in pensie anticipata de 1 ani,daca imi gasesc de lucru ma pot angaja din nou?
Va puteti angaja din nou, dar in acest caz plata pensiei anticipate va fi suspendata.