Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Adaugare clădire care sa omis la partaj
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Adaugare clădire care sa omis la partaj

Buna ziua.
Dacă la un partaj , avocatul a omis una din clădiri din bunurile comune când a fost făcută actiunea ,se mai poate adăuga acum până să vină expertul în construcții sa evalueze clădirile?
Sau ce mai pot face?
Am platit și expertul.
Vă mulțumesc!
Marius00E, utilizator
Daca sunteti deja la faza cu expertiza ,nu se mai poate adauga. Pt cladirea omisa puteti deschide oricand alt dosar de partaj suplimentar.
prepeleac, utilizator