Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Inchiriere srl ca locatie de gestiune
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Inchiriere srl ca locatie de gestiune

buna ziua, va rog sa ma ajutati cu un raspuns la urmatoarea intrebare : Poate fi inchiriat ( locatie de gestiune ) un SRL cu sediul fiscal in Romania de catre un alt SRL din comunitatea Europeana pe o perioada de cateva luni ? Daca da care sunt pasii ?
mutumesc anticipat pentru raspunsuri .
elena
george-neagu, moderator