Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Hotărâri CEDO
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Hotărâri CEDO

Buna seara ! Stiti cumva ce hotărâri s-au luat de la CEDO in privinta condițiilor din penitenciare ? Pe 25 ianuarie trebuia sa se prezinte planul din partea ANP ului din cate stiu eu , dar nu am gasit nicio decizie luată. Credeti ca se va da hotărârea pilot ?
~ Conținut șters la cerere ~