avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 880 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Incadrare referenti culturali din centrele culturale ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Incadrare referenti culturali din centrele culturale in 2018?

Bună ziua! Sunt deja 2 luni de când tot citesc împreună cu colegele mele modul în care trebuie să încadrez 4 referenți de specialitate ( case de cultură ) în acest an. @ au fost angajați în cepând cu luna iulie 2017, iar doi sunt cu grad I, gradație V amandoi, numai că unul are studii medii, iar celălalt superioare. Nu știu să-i încadrez. De asemenea, nici managerul nu știu unde să-l încadrez.Mă ajutați?

Alte discuții în legătură

incadrare referent debutant dupa 1 iulie 2017 VVIO VVIO Buna seara! Am urmatoarea speță- în iulie 2017 am scos la concurs intr-o casa de cultură doua posturi de referenți de specialitate, studii superioare , ... (vezi toată discuția)
Transformare post mosene mosene Am câteva nelămuriri privitoare la transformarea postului unui coleg. mai întâi vă expun situația. La 1 iulie 2017, la intrarea în vigoare a legii ... (vezi toată discuția)
Cuantumul salariului mayuk27 mayuk27 Sunt contabil la o primarie cu studii superioare de lunga durata (consilier asistent II), vechime 10 ani în campul muncii, 2 ani vechime în contabilitate, si ... (vezi toată discuția)