Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale SRL si PFA pe acelasi nume?
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

SRL si PFA pe acelasi nume?

Sunt asociatul unic al unui SRL si as dori sa-mi fac si un PFA pe acelasi nume.Este posibil ?Va rog am nevoie urgent de PFA.Multumesc frumos!
~ Conținut șters la cerere ~
va multumesc frumos pentru ajutor!Imi puteti spune va rog si cat costa infiintarea unui PFA?
Buna ziua,

La Registrul Comertului nu mai exista taxe, acestea sunt 0.