Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... concediul medical
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

concediul medical

Cum trebuie procedat in cazul in care angajatorul refuza sa primeasca certificatul medical emis pentru concediul medical al angajatului.
mihavisa, utilizator
Se poate trimite prin posta cu scrisoare cu valoare declarata si confirmare de primire