avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 229 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Contract comodat punct secundar
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Contract comodat punct secundar

Am desfiintat un punct de lucru secundar la registrul comertului iar acum trebuie sa declar la anaf,la anaf trebuie sa completez formularul 061 unde este o sectiune care imi cere nr si data contractului de comodat.

Nu il gasesc,ce pot face? Pot sa notez nr contracrului de comodat de la sediul social?
Ultima modificare: Miercuri, 7 Februarie 2018
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: Ioan Petru Butariu , Contabil 11:31, 8 Februarie 2018
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Completati-l fara si trimiteti-l prin posta cu nota inventar si confirmare primire.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Deschidere punct de lucru ong ceostoy ceostoy Buna ziua, Daca o asociatie (ONG) are sediul Social in Pitesti si isi desfasoara activitatea propriu-zisa in Bucuresti, ce trebuie sa fac pentru a declara ... (vezi toată discuția)
Declarare punct de lucru la anaf. ionela11 ionela11 Buna ziua O societate comerciala cu sediul social in Vaslui, deschide un punct de lucru in Iasi. Intrebarea mea este unde se declara punctul de lucru la ... (vezi toată discuția)
Sediu secundar asociatie TimeeaBV TimeeaBV Sediu secundar Asociatie Buna ziua! In vederea inregistrarii unui sediu secundar al Asociatiei/Fundatiei la ANAF, salariati mai putin de 5, este necesara ... (vezi toată discuția)