Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Contract comodat punct secundar
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Contract comodat punct secundar

Am desfiintat un punct de lucru secundar la registrul comertului iar acum trebuie sa declar la anaf,la anaf trebuie sa completez formularul 061 unde este o sectiune care imi cere nr si data contractului de comodat.

Nu il gasesc,ce pot face? Pot sa notez nr contracrului de comodat de la sediul social?
george-neagu, moderator
Completati-l fara si trimiteti-l prin posta cu nota inventar si confirmare primire.