Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Este legală această situație?
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Este legală această situație?

Bună ziua,
În cazul în care un producător participă la o licitație cu propriile produse mai poate oferta acele produse cu care participă unei alte societăți care, la rândul ei, îl va oferta altor participanți la aceeași licitație?
Daca dumneavoastra ii luati toata productia si in baza unui contract sa nu mai ofere nimanui acele produse ii puteti interzice altfel nu.
Este perfect legal din punctul meu de vedere.