avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 168 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Despre salariu
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Despre salariu

Eu cât pierd la salariu ca lucrător la cfr marfa
Cel mai recent răspuns: LIVIU NISTEA , utilizator 08:31, 11 Februarie 2018
Daca ne spuneti ce salariu ati avut in decembrie 2017 si ce salariu ati negociat pentru ianuarie 2018, am putea sa facem si noi niste calcule.
Daca reincadrarea se va face corect,nu veti pierde nimic.
Am avut un net de 2100
Si acum cat aveti ?
Daca ati avut un net de 2100 lei, ati avut brutul de 3000 lei. pentru a primi in continuare un net de 2100 lei, este nevoie de un brut de 2595 lei / luna.

Alte discuții în legătură

Legea 153/2017 tanta.andone@yahoo.com tanta.andone@yahoo.com Buna ziua .As dori sa stiu daca ptr.bibliotecari comunali incepind cu data de 1 iulie sa acordat odata cu personalul din administratie marire salariala sau se ... (vezi toată discuția)
Salar minim 1450 lei sau 1900 lei - care salariu de baza se va aplica ? oanaportar oanaportar Bună dimineața ! Va rog sa aveți amabilitatea de administrare răspunde la următoarea problema: - o colega a susținut examenul de promovare în luna ... (vezi toată discuția)
Salariul minim 1900 lei - cuprinde si majorarea de 25%, care se aplica de la 01.01.2018 ? oanaportar oanaportar Buna ziua ! Va rof frumos sa ma ajutati sa inteleg: - daca salariului de bază minim brut pe ţară garantat în plată de 1900 lei care se va acorda ... (vezi toată discuția)