Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Despre salariu
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Despre salariu

Eu cât pierd la salariu ca lucrător la cfr marfa
Daca ne spuneti ce salariu ati avut in decembrie 2017 si ce salariu ati negociat pentru ianuarie 2018, am putea sa facem si noi niste calcule.
Daca reincadrarea se va face corect,nu veti pierde nimic.
Am avut un net de 2100
Si acum cat aveti ?
Daca ati avut un net de 2100 lei, ati avut brutul de 3000 lei. pentru a primi in continuare un net de 2100 lei, este nevoie de un brut de 2595 lei / luna.