avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1800 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Obtinere formulare anaf prin internet
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Obtinere formulare anaf prin internet

Locuiesc în FRANTA; Am nevoie de formularele 603 si 030. Pentru a evita de a lua avionul, asi vrea sa le obtin prin internet. . Este oare posibil? Multumesc pentru ajutor
Ultima modificare: Sâmbătă, 10 Februarie 2018
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: george-neagu , moderator 17:57, 10 Februarie 2018
Da. Va rog sa cititi la adresa [ link extern ] /

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna seara - pasaport temporar la consulat dienutza27 dienutza27 as vrea sa stiu daca imi expira buletinul intr-o luna... ma pot duce la ambasada sa mi pot face un pasaport pe un an de zile...nu as vrea sa ma duc acum in ro ... (vezi toată discuția)
Legea nr. 269/2004(an) in aceasta lege specifica faptul ca memoria ... wollya wollya Legea nr. 269/2004(an) In aceasta lege specifica faptul ca memoria RAM a unui laptop sau PC trebuie sa fie de 1 GB. Asta inseamna ca nu poate se poate ... (vezi toată discuția)
Bună seara as avea nevoie de ajutor în legătură cu moștenirea ... Cesarmanolache Cesarmanolache Bună seara As avea nevoie de ajutor în legătură cu moștenirea în bani de la o persoană din franța. Donatoarea de moștenire a delegat avocatul francez ... (vezi toată discuția)