Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Obtinere formulare anaf prin internet
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Obtinere formulare anaf prin internet

Locuiesc în FRANTA; Am nevoie de formularele 603 si 030. Pentru a evita de a lua avionul, asi vrea sa le obtin prin internet. . Este oare posibil? Multumesc pentru ajutor
george-neagu, moderator
Da. Va rog sa cititi la adresa [ link extern ] /