Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Angajare instructor auto
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Angajare instructor auto

Vreau sa ma angajez la o scoala de soferi ca instructor auto,cu masina personala care indeplineste toate criteriile legale ,la zi.Pentru masina, ce acte se intocmesc cu angajatorul?
george-neagu, moderator
Un contract de comodat.