avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 738 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Angajare instructor auto
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Angajare instructor auto

Vreau sa ma angajez la o scoala de soferi ca instructor auto,cu masina personala care indeplineste toate criteriile legale ,la zi.Pentru masina, ce acte se intocmesc cu angajatorul?
Ultima modificare: Marți, 13 Februarie 2018
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 11:44, 13 Februarie 2018
Un contract de comodat.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Deductibilitate carburant scoala de soferi alexeradu alexeradu O scoala de soferi are contracte incheiate cu instructori autorizati pentru instruirea practica a elevilor, prin care se obliga sa asigure ... (vezi toată discuția)
Instructor auto teo689 teo689 Buna ziua, am obtinut atestat de instructor auto si am o masina pe care as vrea sa o folosesc pentru a invata elevii sa conduca. nu stiu cum sa fac sa ... (vezi toată discuția)
Scoala de soferi ContSters327623 ContSters327623 Buna ziua! Am inceput o scoala de soferi si nu stiu daca o voi mai termina fara sa nu fiu furata la greu si umilita groaznic. Am luat PROBA TEORETICA DIN ... (vezi toată discuția)