Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Penalități concesiune,URGENT!
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Penalități concesiune,URGENT!

Am o societate comercială,aceasta societate are un contract de concesiune, pentru o suprafața de teren,cu primaria...
Din motive personale,nu s-a putut plăti taxa de concesiune pe ultimii 3 ani...
Zilele acestea vreau sa plătesc ceea ce este de plătit dar problema mare este ca sunt multi bani de plata PENALITATILE....
Întrebarea mea este:
Pot fi scutit de penalități daca plătesc in totalitate taxa de concesiune?
Multumesc mult!
nu.