Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii OUG 3/2018
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

OUG 3/2018

CAS 25% calculat la valoarea indemnizatiei de concediu medical, realizate in luna ianuarie, se aplica si pentru salariati, sau doar pentru someri?
Se pare ca da! Și chiar separat !Eu am fost operata și am avut un șoc la primirea fluturașului .
cristal0507, utilizator