Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Nedepunerea declaratiei 112
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Nedepunerea declaratiei 112

Cum pot obliga angajatorul sa depuna declaratia 112?
Angajatorul are obligatia depunerii declaratiei 112 pana la data de 25 a lunii in curs pentru luna precedenta .