Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Impartire mostenire
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Impartire mostenire

Cum se procedeaza in cazul in care exista 6 mostenitori la 2 ha de padure si unii dintre acestia nu vor sa-si plateasca impozitul anual si nici nu vor sa mearga la notar pentru impartirea proprietatii ? Multumesc
Se solicita partajul pe cale judecătorească.