Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Contract munca part time
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Contract munca part time

Bună seara!
Dacă am un CIM full time în domeniul financiar -bancar, pot sa mă angajez part -time ca asistent medical? În acest caz ce taxe am de plătit eu pentru contract part time?
Mulțumesc!
da, va puteti angaja part-time , in conditiile date. Contributiile salariale pentru part-time vor fi calculate raportat la numarul de ore efectiv lucrate ( 2,3,4 ore)