Forum Discuţii juridice Executare silită Prescriptie factura telefonie mobila
Discuție deschisă în Executare silită

Prescriptie factura telefonie mobila

In cat timp se prescrie o factura eliberata in urma unui contract de 2 ani incheiat si neplatit cu Telekom? Mentionez ca am fost notificata in tot acest timp. Se prescrie dupa 3 ani din momenul ultimei facturi sau a ultimei notificari?
Multumesc.
3 ani de la scadenta facturii pretinse la plata
Multumesc frumos!