Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Obligativitate contract service casa de marcat
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Obligativitate contract service casa de marcat

Buna ziua, am primit azi o notificare din partea firmei de la care am achizitionat casa de marcat prin care imi aduceau la cunostinta faptul ca odata cu expirarea garanetiei sunt obligata sa inchei un contract de service postgarantie cu ei. As dori sa stiu daca este obligatorie incheierea acestui contract.
george-neagu, moderator