Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Sporuri sănătate 2018
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Sporuri sănătate 2018

S-au stabilit sporurile in sănătate ???
Inca nu s-a adoptat HG cu privire la sporurile care se vor acorda in sectorul "sanatate".
Gasiti proiectul de Regulament al sporurilor pe site-ul M.S. la Transparenta decizionala-Acte normative in transparenta.
Acela este un proiect care nu afost inca adoptat.