avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 745 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Indemnizatie
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Indemnizatie

Buna ziua! Am un copil de 6 luni jumate si acum sunt insarcinata in 7 saptamani...as vrea sa stiu cum se procedeaza in cazul continuitatii indemnizatiei de crestere pt cel de-al doilea copil si cand trebuie sa anunt angajatorul ca sunt insarcinata din nou. Multumesc!

Alte discuții în legătură

Concediul pt cresterea copilului -prelungit Ramona24 Ramona24 Buna tuturor! Am nascut in iulie 2008, deci copilul meu are momentan 10 luni jumatate! Am ramas din nou insarcinata,iar pana cand o sa nasc al ... (vezi toată discuția)
Calcul ccc crisn crisn Buna ziua! Am si eu o intrebare,daca societatea in care lucrez se va inchide peste o luna si de 1iunie se vor acorda salarii compensatorii in patru ... (vezi toată discuția)
Cotizatie catre stat -indemnizatie crestere copil 2016 MF30 MF30 Buna ziua. Doresc sa ma lamuriti si pe mine intr-o situatie legata de cotizatia pentru concediul crestere copil. M-am intors din ccc in august 2016 si doresc ... (vezi toată discuția)