Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Infiintare service auto rural
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Infiintare service auto rural

Ce trebuie sa fac sa infiintez un service auto în zona rurală?
george-neagu, moderator
Va infiintati un srl la registru comertului, sub codul CAEN 4520 - Întreținerea și repararea autovehiculelor. Prin activarea acestui cod CAEN, firma poate desfășura activități de reparații mecanice ale componentelor electrice, de injecție, reparații ale caroseriei, ale motorului, dar și activități de întreținere, precum spălare sau vopsire.
Va rog sa cititi si [ link extern ]
Gasiti aici informatii suplimentare: www.avocatnet.ro/articol_476...