Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Despre pensie militara
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Despre pensie militara

Socrul meu este decedat de aprope 3 ani sa loat o pensie de urmas de 6 luni jumătate din pensia pe caz de boala iar acum au venit niste documente care rezulta primirea unor restante din 2016 pentru ce sunt acesti bani si de ce se daca acum din anul 2016
,