Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Prima întrebare fără răspuns...
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Prima întrebare fără răspuns...

Oare nu sa găsit nimeni să ne răspundă și nouă???
Daca veti citi Regulamentul forumului veti constata ca se raspunde in limita timpului disponibil al celor care comenteaza, numai daca se cunoaste raspunsul la intrebarile puse/ discutiile deschise si cei care raspund nu sunt platiti, fac aceasta munca benevol si fara obligatii.
Daca nu indicati link-ul discutiei la care va referiti, nu are nimeni timp sa caute dupa numele dvs., in zecile de mii de discutii deschise si sa identifice intrebarea dvs.