Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Dificultate- unchiul vrea sa ma dea afara din casa
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Dificultate- unchiul vrea sa ma dea afara din casa

Buna seara am 17 ani sunt gay mama mea e in concubinaj cu un cineva.
Iar eu locuiesc cu parinti mamei un unchi o matusa
Si din in cand eu plec de acasa 2-3-4 zile iar unchimiu Ma amenita ka ma da afara din casa are vrun drept dar eu plec cu acordul lui matusa mea si imi face bine sa mai plec de acasa ca Acasa Sunt f stresat dar plec nu mai cu acordul matusi mele dar casa nj i alui unchiu meu e a bunicului meu intelegi ce Vreau sa zic
gi-jane2, moderator
Eu zic ca ar fi bine sa ti termini scoala si sa ti iei munca.Mai cred ca cel mai frumos lucru ar fi sa nu ajungi o bucata de carne.
Dam tu bani sa merg la scoala ca ei Nu imi da bani de liceu .

gi-jane2, moderator
Parintii sunt cei care iti datoreaza intretinere, te poti plange la protectia copilului.
Oricum, ca nu ai bani de liceu, nu e decat o scuza sa nu mergei la scoala.
In timp o sa conteze ca esti semianalfabet, nu o sa te poti prostitua o viata, va trebui sa si muncesti.
gi-jane2, moderator
Nu e nici o scuzã

gi-jane2, moderator