Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... daca vanzatorul a platit impozitul la casa inca 13 ani ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

daca vanzatorul a platit impozitul la casa inca 13 ani dupa vanzare??

sotul meu a vandut o casa la tara si dupa 13 ani nu sa facut nici omodificare la impozite ,sotul meu platind inca 13 ani impozitul care apare tot pe numele sotului meu .ce putem face ca sa ramana pe sotul meu proprietatea ca inanite??
iar cei ce a cumparat sa fie anulati ca proprietari??
Cum adică? Ați vândut ați încasat prețul și tot proprietari ?
Puteti sa cumparati casa de la cei carora le-ati vandut-o.
Da de ce-ati mai platit impozitul daca ati vândut casa?