Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... angajare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

angajare

Buna ziua! se poate profesa in primarie functia de secretar registratura cu studii gimnaziale? Avand in vedere faptul ca in grila de salarizare exista acest post!
Vedeti aceste discutii
www.avocatnet.ro/forum/discu...