Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Cand pot sa ma pensionezi
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Cand pot sa ma pensionezi

Sunt nascuta la 19.03.1962 lucrezi din 15.10.1980 cand pot sa ies la pensie anticipata
Pensie anticipata partiala la 57 ani si 2 luni(19/05/2019).
Daca veti continua sa lucrati pana l;a acel moment penalizarea va fi de 15%.