Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Indemnizatie crestere copil
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Indemnizatie crestere copil

Bună ziua!în luna octombrie anul trecut m-am întors la munca după concediu de creștere copil și în prezent beneficiez de stimulent de inserție și sunt angajata la 2 societăți cu jumătate de norma fiecare și urmează sa mă angajez și la o a treia societate.de curând am aflat ca sunt din nou însărcinatăși ar trebui sa nasc la sfârșitul lui octombrie.întrebarea mea este:când îmi calculează indemnizația se iau in calcul toate veniturile precizate mai sus inclusiv al treilea loc de munca și stimulentul?va mulțumesc
Stimulentul de insertie nu se ia in considerare la calculul indemnizatiei pentru CCC.