Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensie
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensie

Sunt pensionar si primesc 800 lei pensie , intrebarea mea este ; sunt scutit de a plati impozit la primarie pe teren , pe casa , pe autoturism , multumesc f mult.
Scutirile de impozit se fac in baza unor legi speciale. Faptul ca aveti un venit mic nu va scuteste.