Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Drepturile Omului - depind din ce Barou faci parte ?
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Drepturile Omului - depind din ce Barou faci parte ?

In cele de mai jos sunt redate framantarile unui tanar asupra necesitatii exercitarii unor Drepturi (fundamentale) si care a adresat aceasta misiva inclusiv mie si care prin acest mijloc doreste un sprijin.

Pentru o comunicare mai buna (doresc ca rolul meu sa nu se extinda intr-o minge de ping - pong intre raspunsurile iscate de intrebarile inevitabile dintre dumneavoastra si autor) iata adresa de e-mail a semnatarului :
Va multumesc.

-editat-
Manuela Rășină, administrator
Va spun sincer viata mea este acum mult mai bogata afland despre atributiile si organizatiile profesionale in care activeaza expertii in atributii publice.Nu am citit bineinteles tot mesajul dvs pt ca sincer chiar nu ma intereseaza daca exista sau nu asociatii profesionale in domeniul respectiv ,raspunsul meu ramane valabil daca maine devin presedintele unui ong care cloneaza asociatia profesionala din care faceti parte ,sunteti de acord sa imi platiti mie cotizatie ,sunteti de acord sa mai aduc in nobila dvs profesie inca cateva mii de. ,specialisti"" fa uti peste noapte experti ,care in numele unor nobile idealuri isi doresc din suflet sa profeseze ?
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat
Va multumesc pentru intrebarea dumneavoastra edificatoare. Cuiva, oricui. Cred asta.
Pentru lamurirea cititorilor, puteti sa exemplificati concret, cum puteti clona o asociatie, daca maine deveniti presedintele unei ONG ?

Ma bucur ca am reusit sa va fac viata mai bogata !