Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Sfat - utilitate master profil juridic
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Sfat - utilitate master profil juridic

Am terminat Administratie publica dar nu ma pot angaja la tribunal sau undeva unde e nevoie de studii juridice? Daca fac un master in cariera judiciara sau ceva de genul imi este util?

Multumesc mult
De ce nu va puteti angaja la tribunal? Asteptati pana se scot la concurs (diferite) posturi. Masterul, dupa parerea mea, in acest caz, in faceti degeaba.