Forum Discuţii juridice Executare silită CASTIGURI DIN PARIURI SPORTIVE
Discuție deschisă în Executare silită

CASTIGURI DIN PARIURI SPORTIVE

Castigurile din pariuri sportive sunt supuse executarii silite ?
Cata vreme exista o executare silita, iar aceasta se face prin poprirea conturilor, automat vi se vor opri si banii castigati si care au fost depusi in cont.
Daca se incaseaza cash acel castig , este putin probabil sa va gaseasca executorul atat de repede. :)