Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Bunuri ramase dupa radiere pfa
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Bunuri ramase dupa radiere pfa

Am radiat anul acesta pfa. Ce se intampla cu bunurile imobile ce erau in proprietatea pfa? Eu eram administrator unic fara datorii fisc neplatitor tva neplatitor impozit
george-neagu, moderator
Oricum erau ale dvs.
Dupa radierea pfa bunurile achizitionate pe pfa au trecut in proprietatea dumnevoastra.