Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Vârsta de pensionare de drept
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Vârsta de pensionare de drept

Am lucrat 27 de ani grupa 2 si 5ani grupa 1 ,am 49 ani si in septembrie implinesc 50 ani .Cati ani mai trebuie să muncesc să pot ieși la pensie de drept ,mentionez că eu la ora actuală muncesc tot în grupa 1 .Data nasterii 14-09-1968 (femeie).Multumesc anticipat!
Grupele I si II de munca au fost pana la 31/03/2001
Incepand cu 01/04/2001 s- a lucrat in conditii de munca:
Speciale, deosebite si alte conditii.
Clarificati aceste detalii.
Buna!

Aveti aici toate detaliile necesare.

[ link extern ]
27 ani conditii deosebite si 5ani condiții speciale
Doina Valerica, utilizator
27 ani deosebite si 5ani speciale
V-am dat raspunsul asteptata aici, pentru ca ati deschis mai multe topicuri:

www.avocatnet.ro/forum/discu...