Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... evaluarea salariatilor
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

evaluarea salariatilor

buna!
ma puteti ajuta cu cateva modele de evaluari ale personalului, lucrez intr-o firma de productie : apa plata

multumesc
Dati-mi adresa de e-mail sa va pot trimite.
roznovanu_elena@yahoo.com, pt angif
Indraznesc sa va rog sa ma ajutati si pe mine in aceeasi problema.De fapt eu am lucrat la ceva pana acum insa nu stiu cat de bine este.Va multumesc!
pekka a scris:

Buna, as dori sa imi trimiteti si mie pe mail/ pentru domeniul hotelier.

ddinoo_bro@yahoo.com
Mersi mult de tot!

Poate va ajuta acest link
[ link extern ]
AngiF a scris:
Dati-mi adresa de e-mail sa va pot trimite.
Indraznesc sa va rog sa ma ajutati si pe mine in problema asemanatoare. De fapt eu am lucrat la CFR marfa s.a. bugetar privind Fisa Postului la siguranta circulatiei nationale pana acum insa nu stiu cat de bine a fost, apa care am baut-o, mi-a produs pietre pentru ca se distribuia prea putina. ID este fluerul@yahoo.it .Va multumesc!

ContSters206252, utilizator