avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 968 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... evaluarea salariatilor
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

evaluarea salariatilor

buna!
ma puteti ajuta cu cateva modele de evaluari ale personalului, lucrez intr-o firma de productie : apa plata


multumesc
Dati-mi adresa de e-mail sa va pot trimite.
roznovanu_elena@yahoo.com, pt angif
Indraznesc sa va rog sa ma ajutati si pe mine in aceeasi problema.De fapt eu am lucrat la ceva pana acum insa nu stiu cat de bine este.Va multumesc!
pekka a scris:

Buna, as dori sa imi trimiteti si mie pe mail/ pentru domeniul hotelier.

ddinoo_bro@yahoo.com
Mersi mult de tot!


Poate va ajuta acest link
[ link extern ]
AngiF a scris:
Dati-mi adresa de e-mail sa va pot trimite.
Indraznesc sa va rog sa ma ajutati si pe mine in problema asemanatoare. De fapt eu am lucrat la CFR marfa s.a. bugetar privind Fisa Postului la siguranta circulatiei nationale pana acum insa nu stiu cat de bine a fost, apa care am baut-o, mi-a produs pietre pentru ca se distribuia prea putina. ID este fluerul@yahoo.it .Va multumesc!

Ultima modificare: Vineri, 27 Mai 2011
ContSters206252, utilizator

Alte discuții în legătură

Criterii evaluare pt agenti paza alexandradian_a@yahoo.com alexandradian_a@yahoo.com Buna ziua, Ma poate ajuta cineva cu un model de criterii evaluare pt agenti de paza? Va multumesc (vezi toată discuția)
Fisa de evaluare plus mobile plus mobile Buna ziua, am rugamintea cine poate sa ma ajute cu cateva fise de evaluare ca modele orientative pentru: Inginer constructii, Instalatori, Contabil si ... (vezi toată discuția)
Evaluarea performantelor individuale carmengruiet carmengruiet Buna ziua, va rog sa ma ajutati si sa-mi spuneti in ce ordine trebuie facuta aceasta evaluare. 1.Completez prima data acea FISA DE EVALUARE INDIVIDUALA, o ... (vezi toată discuția)