avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 857 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... evaluarea salariatilor
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

evaluarea salariatilor

buna!
ma puteti ajuta cu cateva modele de evaluari ale personalului, lucrez intr-o firma de productie : apa plata


multumesc
Cum pot atasa un model de fisa de evaluare?As vrea sa-mi spuneti daca am inceput bine si ce ar trebui sa mai adaug.
Cautati Sectiunea Documente Utile - Adauga document - si va apare o fereastra de genul
www.avocatnet.ro/content/con...
freeelis a scris:

Cautati Sectiunea Documente Utile - Adauga document - si va apare o fereastra de genul
www.avocatnet.ro/content/con...


Multumesc! Am atasat un document insa as vrea daca este cineva care imi poate spune cat de corect este.
raluca constantinescu a scris:

freeelis a scris:

Cautati Sectiunea Documente Utile - Adauga document - si va apare o fereastra de genul
www.avocatnet.ro/content/con...




Multumesc! Am atasat un document insa as vrea daca este cineva care imi poate spune cat de corect este.


La o prima analiza a acestui document, mi se pare foarte bine intocmit ... daca voi avea ceva observatii am sa le postez ...:)

La o prima analiza a acestui document, mi se pare foarte bine intocmit ... daca voi avea ceva observatii am sa le postez ...:)

Va multumesc pentru timpul acordat.Daca la fisa de evaluare am reusit sa fac ceva ..la criteriile de performanta nu ma prea decurc.Mai incerc....

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fisa de evaluare plus mobile plus mobile Buna ziua, am rugamintea cine poate sa ma ajute cu cateva fise de evaluare ca modele orientative pentru: Inginer constructii, Instalatori, Contabil si ... (vezi toată discuția)
Evaluarea performantelor individuale carmengruiet carmengruiet Buna ziua, va rog sa ma ajutati si sa-mi spuneti in ce ordine trebuie facuta aceasta evaluare. 1.Completez prima data acea FISA DE EVALUARE INDIVIDUALA, o ... (vezi toată discuția)
Codul muncii 2011 inimadistrusa inimadistrusa Buna ziua! As avea nevoie de o informatie: unde as putea gasi documentele anexe codului muncii 2011. Editiile din librarii pe cate le-am gasit nu contin aceste ... (vezi toată discuția)