Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... Inființare club sportiv la ORC
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

Inființare club sportiv la ORC

Bună ziua.
Doresc să înființez un club sportiv care apoi să-l înregistrăm la ORC în scop comercial.

Care sunt costurile , cât durează şi dacă se poate ocupa cineva .
Mulțumesc anticipat .
george-neagu, moderator
Nu toate sunt costuri fixe asa ca daca doriti, urmati personal (sau puteti imputernici pe cineva sa faca aceasta treaba) pasii de inscriere la registrul comertului a unei firme cod caen 9312 Activitati ale cluburilor sportive si apoi sa cititi la adresa urmatoare [ link extern ] .
george-neagu, moderator